benefits-humidity-absorber-stage

5 výhod používania pohlcovača vlhkosti

Hlavné výhody používania pohlcovačov vlhkosti v domácnosti.

Pohlcovač vlhkosti je tým najrýchlejším efektívnym pomocníkom na boj s vlhkosťou.

Máte doma vlhko? Skúste použiť pohlcovač vlhkosti v miestnostiach, kde máte vlhko. Prečo? Pomôže vám zbaviť sa nadmernej vlhkosti. Zistite tie najväčšie výhody používania pohlcovača vlhkosti u vás doma.

1. Kontroluje úroveň vlhka u vás doma

Pohlcovač vlhkosti je perfektné riešenie do domácnosti. Vzduch v miestnosti bude príjemnejší a prostredie vhodnejšie pre zdravie človeka.

2. Pomáha v prevencii proti vzniku a šíreniu plesní a spór

Plesne a roztoče sú tie najčastejšie dôsledky nadmerného vlhka v domácnosti. Pohlcovač vlhkosti znižuje relatívnu vlhkosť v miestnosti na optimálnu hodnotu, pri ktorej tieto mikroorganizmy nemajú šancu prežiť. Ochránite tak nie len vaše zdravie, zničíte príčinu množstva alergických ochorení, ale aj vaše steny a stropy, či odliepanie tapiet a odlupovanie omietky.

3. Zlepšuje fyzickú  a psychickú pohodu

Nadmerná vlhkosť priamo ovplyvňuje kvalitu ovzdušia u vás doma a tým aj zdravie vás a vašej rodiny. Pocit chladu a nepríjemného zápachu v miestnosti spôsobuje kašeľ, dýchacie problémy a podporuje vznik a zosilnenie alergických ochorení. Pohlcovač vlhkosti redukuje vlhkosť v miestnosti a tým poskytuje príjemné ovzdušie pre váš domov.

4. Pomáha chrániť osobný majetok

Ďalšou nezanedbateľnou výhodou používania pohlcovača vlhkosti je, že chráni poškodenie majetku pred plesňami a zatuchnutým zápachom. Plesne poškodzujú aj veci ako sú šaty, knihy, potraviny, ktoré prídu do kontaktu s plesňami a zatuchnutým vlhkým vzduchom, prípadne sú v takomto priestore dlhodobo.

5. Vytvára príjemnú atmosféru domova

Pohlcovač vlhkosti nenapomáha len v redukcii vlhkosti ale prostredníctvom nových náplní z rady aromaterapie bude šíriť príjemné vône vo vašom prostredí. Vytvoríte si tak atmosféru vhodnú na relaxáciu vďaka esenciálnym olejom, ktoré sú obsahom nových náhradných náplní do pohlcovača.

benefits-humidity-absorber-aromatherapy
Náhradné náplne inšpirované aromaterapiou s obsahom esenciálnych olejov jednoducho vytvoria príjemné prostredie vhodné na relax a načerpanie novej energie u vás doma. Vyskúšajte ich vo svojom pohlcovači vlhkosti.

Aj maličkosti vedia dotvoriť príjemnú atmosféru u vás doma. Zistite, ktorý pohlcovač vlhkosti sa vám hodí najviac a vyberte si z 3 jedinečných vôní náhradných tabliet, ktoré vás doslova očaria.