Pohlcovač vlhkosti PEARL

Popis produktu

  • Technológia 2 v 1: kontrola vlhkosti a neutralizácia nepríjemného zápachu
  • Vhodný pro místnosti do 10m2 (např. koupelna, obývací pokoj, kuchyně)* Vhodný pre miestnosti do 10m2 (napr. kúpeľňa, obývačka, kuchyňa)*
  • Tichý/není potřeba elektrické energie Tichý/elektrická energia nie je potrebná
  • Balenie obsahuje jednu náhradnú tabletu PEARL
  • Jednoduché použitie

*V závislosti na relatívnej vlhkosti vzuchu a teplote v miestnosti

Dokumenty na prevzatie

VIAC INFORMÁCIÍ

Bojujte proti nadmernej vlhkosti v malých priestoroch

Pearl pohlcovač vlhkosti je skvelým riešením na kontrolu vlhkosti v malých miestnostiach do 10 m². Pomáha absorbovať prebytočnú vlhkosť a pomáha bojovať proti nežiadúcej vlhkosti, ako je kondenzácia, zápach a plesne. Nie je potrebné skrývať toto zariadenie, pretože malý a elegantný dizajn sa hodí do ktorejkoľvek malej miestnosti.

Prístroj funguje s použitím jednej náplne Power Tab, ktorá trvá približne 2 mesiace v izbe 10 m² *. Po zostavení zariadenia okamžite začne pracovať. Vložená dvojfázová kompaktná tableta Power Tab s ultraaktívnymi kryštálmi a oddeľovaním aktívnych zložiek účinne bojuje proti vlhkosti a zároveň znižuje zápach.

Zásobník Power Power postupne znižuje jej objem kvôli procesu absorpcie vlhkosti, kým sa úplne nerozpustí. Prebytočná vlhkosť sa potom prevádza na slaný roztok, ktorý sa zhromažďuje v nádrži zariadenia.

Polopriehľadná nádrž umožňuje jednoduché sledovanie úrovne nahromadeného roztoku vnútri.

Pearl pohlcovač vlhkosti nevytvára žiadny hluk - prístroj používa prirodzený proces, ktorý nepotrebuje zdroje energie (žiadne batérie ani elektrinu). Preto je bezpečné a pohodlné, pretože neprodukuje žiadne vrecia alebo kazety na likvidáciu.

* V závislosti od úrovne vlhkosti a teploty miestnosti.

Pearl pohlcovač vlhkosti je skvelým riešením na kontrolu vlhkosti v malých miestnostiach do 10 m²

NÁVOD NA POUŽITIE

Jednoduché použitie! Len v 4 krokoch sa môžete zbaviť nadmernej vlhkosti a vytvoriť zdravú klímu doma:

  1. Odstráňte veko na otvorenie zariadenia.
  2. Otvorte baliacu fóliu. Vyhnite sa kontaktu s pokožkou a umiestnite tabletu modrou stranou smerujúcou nadol do prístroja.
  3. Zatvorte veko a zatlačte na miesto.
  4. Po úplnom rozpustení tablety otvorte veko a vylejte nahromadený roztok do toalety. Vyčistite mriežku pod teplou vodou. Nahraďte tabletu.
Pearl pohlcovač vlhkosti môžete umiestniť do akejkoľvek malej miestnosti, ako je kúpeľná, spálňa alebo kuchyňa

Aj keď pohlcovače vlhkosti Ceresit fungujú bez elektriny, mali by ste byť stále ich umiestňovať mimo dosahu detí a domácich miláčikov. Neumiestňujte pohlcovač vlhkosti v blízkosti zdrojov tepla (ohrievače, krby, atď.). Nedovoľte, aby sa tableta Power Tab alebo odpadová voda dostali do kontaktu s ľahko poškodenými kovovými povrchmi. V prípade kontaktu okamžite umyte teplou vodou.