Dezinfekcia a vysúšanie po povodniach

Ceresit systém proti vlhkosti

Po počasím sužovaných dňoch prichádza čas na upratovanie a čistenie povodňami znečistených obydlí. Účinnými pomocníkmi vám budú výrobky Ceresit Stop.

Na odstránenie plesní použite Ceresit Stop Plesni All in One.

Účinný prostriedok Ceresit Stop Plesni All in One čistí, dezinfikuje, odstraňuje špinu, plesne a baktérie z múrov, z keramických obkladov, škár a silikónov. Je vysoko účinný proti hubám, machom a lišajníkom v interiéri. Je pripravený na okamžité použitie. Je vhodný na dezinfekciu a čistenie kúpeľní, bazénov, pivníc, kuchýň, terás a pod.

Odstránenie nadmernej vlhkosti je dlhodobejší proces. Účinným prostriedkom je pohlcovač vlhkosti Ceresit Stop. Pohlcujúca tableta okamžite viaže na seba vzdušnú vlhkosť a tým prispieva k jej znižovaniu. Prístroj je prenosné zariadenie, ktoré môžete umiestniť kdekoľvek a na svoju činnosť nepotrebuje elektrickú energiu. Po spotrebovaní tablety ju nahradíte novou a prístroj môže fungovať ďalej. Pre dosiahnutie vyššieho účinku použite viac prístrojov.

Kúpite v obchodných sieťach Kaufland, Tesco, OBI, Bauhaus, Hornbach, Merkury Market, DM drogerie, Teta drogérie, v predajniach farby-laky a na internetových obchodoch Alza, Mall.

Viac informácií o produktoch nájdete na www.stopvlhkosti.sk.