Preventívne stiahnutie výrobku Ceresit Stop Plesni All in One (500 ml) EAN 9000101112269

Bezpečnosť spotrebiteľov je našou najvyššou prioritou. Pokiaľ máte vo svojej domácnosti Ceresit Stop Plesni All in One (500 ml), chceme Vás požiadať aby ste prestali používať tento produkt.

V niektorých prípadoch nemôže byť vylúčené, že sa striekacia pištoľ odpojí od fľaše a obsah vystrekne von. Pokiaľ sa tekutina dostane do očí, môže spôsobiť poškodenie.

Prosíme Vás o zabalenie produktu do plastového vrecka, aby sa zabránilo rozliatiu, a následné zlikvidovanie celého balenia odovzdaním v mieste zberu nebezpečného/ špeciálneho odpadu v súlade s miestnymi predpismi.

Ak chcete získať kompenzáciu za zakúpený výrobok, reklamujte výrobok v mieste zakúpenia  produktu alebo vyplňte tento kontaktný formulár, v ktorom uvediete kontaktné informácie vrátane podrobností o výrobku.

Všetky ostatné produkty Ceresit sú k dispozícii v štandardne vysokej kvalite.

Pre ďalšie informácie kontaktujte prosím naše oddelenie starostlivosti o zákazníkov na tel. čísle

+421 2 33 19 111 alebo e mailom na adresu: consumerservice.lhc@henkel.com

Otázky a odpovede

Čo mám robiť, ak už som výrobok používal/a?

Ak ste už výrobok používali a fľaša sa zdá byť v poriadku, i tak vás musíme požiadať, aby ste výrobok preventívne zlikvidovali. Predtým však uveďte v kontaktnom formulári potrebné informácie, aby ste dostali kompenzáciu za zakúpený výrobok.

Zlikvidujte výrobok úplne (fľašu aj obsah), odovzdaním v mieste zakúpenia alebo odovzdajte v mieste zberu špeciálneho/nebezpečného odpadu.

Použite plastové vrecko, aby ste zabránili rozliatiu a zlikvidujte výrobok úplne (fľašu aj obsah), zaneste ho do vášho miestneho zberného strediska. Dbajte pritom na to, aby sa výrobok uchovával vo vzpriamenej polohe a mimo dosahu detí. Pri akýchkoľvek pochybnostiach použite plastové vrecko, aby ste predišli rozliatiu výrobku.

Ak ste už výrobok použili a vrchná časť rozprašovača sa oddelila od fľaše, nesnažte sa ho opraviť. Namiesto toho vylejte obsah fľaše do toalety v súlade s pokynmi uvedenými na etikete. Najprv spláchnite, aby ste odstránili stopy čistiaceho prostriedku, ktorý ste použili predtým. Potom opatrne nalejte tekutinu do misy tak, aby nevyšplechla, a znovu spláchnite. Skôr, než fľašu a vrchnú časť rozprašovača odhodíte do koša, uveďte v kontaktnom formulári potrebné informácie, aby ste dostali kompenzáciu za zakúpený výrobok.

Čo mám robiť, ak som výrobok ešte nepoužil/a?

Narábajte s výrobkom opatrne a pri jeho likvidácii držte fľašu, nie vrchnú časť.

Je zloženie výrobku iné než obvykle?

Nie, zloženie výrobku je v obvyklej vysokej kvalite. Ako už sme uviedli, v niektorých prípadoch nemožno vylúčiť, že sa vrchná časť rozprašovača oddelí od fľaše a odpadne, čo spôsobí vyšplechnutie čistiaceho prostriedku. Tekutina môže pri kontakte s očami spôsobiť ich poškodenie. Preto vás žiadame, aby ste výrobok preventívne zlikvidovali.

Ako mám výrobok zlikvidovať?

Predtým, než výrobok zlikvidujete, uveďte v kontaktnom formulári potrebné informácie, aby ste dostali kompenzáciu za zakúpený výrobok. Výrobok úplne zlikvidujte (fľašu aj obsah), zaneste ho do vášho miestneho zberného strediska špeciálneho/ nebezpečného odpadu. Pamätajte pritom na to, že všetky bielidlá by sa mali uchovávať vo vzpriamenej polohe a mimo dosahu detí. Pri akýchkoľvek pochybnostiach použite plastové vrecko, aby ste predišli rozliatiu výrobku.

Kde nájdem miestne zberné stredisko?

Produkt odovzdajte v mieste zberu nebezpečného špeciálneho odpadu. Informácie o presnej lokalite pre odovzdanie tohto typu produktu nájdete na internetových stránkach konkrétneho mesta alebo obce.

Čo mám robiť, ak sa moja pokožka náhodou dostane do kontaktu s tekutinou?

Ak bola vaša pokožka vystavená tekutine, poriadne opláchnite zasiahnuté miesto vodou.

Podľa bezpečnostných pokynov a upozornení uvedených na obale:

Umyte veľkým množstvom vody a mydla.

Čo ak mi tekutina vyšplechne do očí?

Podľa bezpečnostných pokynov a upozornení uvedených na obale:

Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a ak je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva: vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť.

Týka sa upozornenie aj iných výrobkov?

Stiahnutie sa týka len našich čistiacich bieliacich výrobkov v spreji. Netýka sa žiadnych iných výrobkov, ako sú napr. odmasťovacie čistiace výrobky v spreji, všetky sú dostupné v obvyklej vysokej kvalite.

 

Všetky ostatné produkty Ceresit sú k dispozícii v štandardne vysokej kvalite.

stop-mold-spray-product

More humidity absorption products

Ceresit absorpčné vrecúška

Jednorázový pohlcovač vlhkosti pre malé miestnosti do 2m²

Zistite viac

Prístroj Aero 360°

Najlepšie riešenie pre nadmernú vlhkosť v domácnosti

Zistite viac

This might interest you

Pleseň: temná strana vlhkosti

Vážne následky plesne a ako sa jej môžete zbaviť

mold-dark-side-humidity-teaser
Zistite viac

4 kroky ako sa zbaviť plesne a ďalších problémov spojených s vlhkosťou

Hlavné kroky a tipy na eliminovanie hlavných problémov spojených s vlhkosťou v domácnosti

steps-get-rid-mold-teaser
Zistite viac

Pleseň, stupňujúce sa alergie a ďalšie negatívne následky kvôli zlej hladine vnútornej vlhkosti

Najnepriaznivejším dôsledkom vysokej vnútornej vlhkosti je nepohodlie.

mold-allergies-indoor-humidity-teaser
Zistite viac